Cipis.wgz.cz

Kalendář

Statistika

Hory a Lezení


Zkouska probehla na kocicarne.. Cepiny fungovaly tak jak meli ale zato macky protestovaly.. Zapomel sem na 2 maticky takze macky sme schovaly do batohu a sup na skalu :-) Chybel nam sice led ale i tak se to da:-)
Ale je to pekna drina!!
Posledni komentare
02.12.2008 23:45:24: ještě ty mačky... ale jinak super:-)
Pro zacatek se lezlo v "mensi" oblasti a pak se jelo na slunecni plotny kde jsme lezly "klaudii" 5a zhruba 450 metru.. Krasny lezeni a kranej vylet:-)
Konecne se to povedlo:-)
Posledni komentare
04.12.2008 18:08:50: To snad radsi ani nee:D:D:D
02.12.2008 23:47:10: ja uz myslel Andy za nevestu :-)
O vykendu jsme vyrazily do Ostrova u Tisy s partou horolezcu..
Víkend v Srbsku u Berouna..
V pátek sme se Šwejkem vyrazily do Stráže nad Ohří podívat se na místní skály.. Je tu krásné spárové lezení.. Posudte samy:-)
Strávily jsme supr víkend na bořni..
Prvomájové polezeníčko..
V pátek 25 jsme se se Šwejkem rozhodly že zajdem na jedno, na konec se to moc nepovedlo a my přišly domu asi tak v 7:30 rano. Vyslechly jsme si názory našich milejch, stavili se pro Herbyho a vyrazili na polínka. Už v autě jsme zijstili že se Šwejkem toho moc nebude a tak to i skončilo. Šwejk celej den buď spal a nebo zvracel :-)  My s herbym sme šly lézt ale nebylo to to pravy ořechový a tak sme nakonec skončili u šachů:-) ...   Cestou ze skal jsme potkaly koně tak sme jim daly trochu najís a jely jsme domu.
Pohodové nedělní polezení se Šwejkem, Herbym, Perrym, Andy a Šromisem...
Pod skalama sme potkali ještě známé Číču a Charvyho...
V sobotu 12.4 jsme jely busem do Jáchymova a potom jsme šly po starý dráze vlaku z Jáchymova do Ostrova... Procházeli jsme starým tunelem a asi po pul hodině cesty jsme dorazily ke Kočičárně sektoru "B" který měří zhruba 5 metru a jsou tam 4pěkné cesty.. Někteří jej přelezly a poté jsme se kuli zimě přesunuly do hospody k Václavovy...
Číčovy mockrát děkujem a tímto ho i prosíme o více takovýchto akcí protože z HO Ostrov zustal pomalu "jedinej" kdo takovýhle akce pořádá!!! Děkujeme za pozvání!
Nedělní pohodové polezení...
Lezli jsme: Vánoční 5; Erichův sloup 5; Špinavou 4+; a Fugasův přelud 6+...
Skály u Hroznětína jsou celkem špatně dostupné, nejsou moc populární jelikoz jsou z větší části porostlé mechem kvuli stromům které brání slunci aby jej spálil... ale kdyby se někdo pustil do jejich "rekonstrukce" byla by z nich celkem veliká oblast...
Polínský vrch jsou krásné skály, je to jedna stěna široká zhruba 100m a vysoká tak 20-30m a na ní se tyčí jedna cesta vedle druhé...
Fotky z různých datumů...
Psaní o kočičárně najdete v sekci homepage...
Skaly na Strašidlech se nacházejí za Horní Blatnou směre do Německa:-)
Je tu pěkné lezení na celkem vysokých stěnách...
V perštejně sme celkem časo protože z ostrova se tam dá dojet vlakem a neni to ani zas tak daleko...